Deník Gandalfa Šedého (Společenstvo prstenu)

25. června 2013 v 22:33 | lufi-peace |  Tajné deníky Středozemě

DEN PRVNÍ:
V Kraji. Mám zde překrásný výhled na nevinný, krásný venkov. Zdálo se mi to, nebo to byl vážně Frodo, kdo se potuloval na poli a masturboval, když jsem jel kolem?

DEN DRUHÝ:
Bilbovu narozenivovou oslavu značně vylepšilo to ohromné množství trávy, co sem hobiti přinesli. Všichni jsou tak milý. I Bilbo je milý. A ta světélka jsou krásná. A Frodo také není tak špatný. Hobiti jsou tak roztomiloučcí.
Whups.

DEN TŘETÍ:
Mám nehoráznou kocovinu! Jedu do Minas Tirith pro aspirin.


DEN DVANÁCTÝ:
Šel jsem k Sarumanovi pro radu ohledně Prstenu, ale zjistil jsem, že se přidal ke zlu. Mně nikdy nikdo nic neřekne! Prý mi ale poslali zprávu. Tak to vypadá, že mi Radagast Hnědý zase chodí vykrádat schránku na dopisy!

DEN TŘINÁCTÝ:
Jsem uvězněný na vrcholku věže. Mám tu skvělý výhled, ale ta strašná kombinace deště a sněhu mi nedělá dobře na můj špičatý klobouk. Bavím se tím, že odtud plivu na skřety vyžvýkané žvýkačky.

DEN ČTRNÁCTÝ:
Navštívil mě Saruman a pokusil se mě osahávat. To tedy ne!

DEN ŠESTNÁCTÝ:
Cítím se osamělý. Vždyť Saruman přeci není zas až tak škaredý, ne? Kdyby neměl tak velké nosní dírky a ty příšerné drápy... Ale přidal se ke zlu, to je škoda.

DEN DEVATENÁCTÝ:
Uprchl jsem. Nacházím se v Roklince. Samovi asi vážně přeskočilo. Pořád připravuje Frodovi koupele. Elfům už začíná docházet jejich oblíbená jahodová pěna do koupele. Elrond je z toho otrávený.

DEN DVACÁTÝ:
Elrond se rozhodnul, že pošle Froda pryč, protože se bojí, že už se nikdy nedostane do koupelny v prvním patře. Uspořádal radu kvůli Prstenu. Souhlasil jsem, že se přidám ke Společenstvu, doufal jsem totiž, že mi Sam taky připraví nějakou lázeň. Docela by se hodila.

DEN 21:
Aragornovi se očividně líbí Frodo. Sam ho zabije, jestli si na něj něco zkusí.
Poprosil jsem Sama, aby mi připravil koupel. Řekl: ,,Ha ha, pane Gandalfe, vy si jen děláte legraci." Pfff, idiot nanicovatý.

DEN 23:
Na Caradhrasu je docela zima. Aragorn vyhrál rvačku a vynesl Froda nahoru. Boromir trucuje. Jestli Legolas nepřestane tancovat na sněhu, asi ho praštím svojí holí.

DEN 25:
Nechci jít přes Morii. Mám totiž obavy, že se na mě Balrog pořád zlobí, kvůli tomu nepovedenému rande, co jsme spolu měli ve Druhém věku.

DEN 26:
Jsem v Morii. Yep, Balrong je pořád naštvaný.

DEN 27:
Padl jsem to stínu. Balrog je fakt blbeček. Asi budu muset udělat několik nevýslovně ošklivých věcí, než mě nechá odejít z jeskyní. Rozhodl jsem se, že o tom nebudu říkat zbytku Společenstva. Raději si vymyslím historku o tom, že musím do nějaké bitvy, nebo tak něco. Musím k Elrondovi, protože mám velmi nepříjemné popáleniny třetího stupně na některých opravdu citlivých partiích. Doufám, že se mi nebude smát. Jestli jo, povím všem o tom jeho úchyláckém víkendu se Sauronem! Ha!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kurokumo-chan kurokumo-chan | Web | 26. června 2013 v 15:08 | Reagovat

Balrog a Gandalf? Ty se nezdáš, špičatý klobouku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama