Deník Peregrina Brala (Společenstvo prstenu)

26. června 2013 v 18:06 | lufi-peace |  Tajné deníky Středozemě

DEN PRVNÍ:
Zrovna jsem si byl nakrást zeleninu, když jsem narazil na Sama a Froda. Bylo docela hezké povalovat se s Frodem v kukuřici, ale Sam mě od něj potom odtrhnul. Musím si s Frodem promluvit. Myslím, že se ten jeho sluha chová až moc přátelsky a podlézavě.
Spadli jsem z kopce. Smíšek byl velmi zklamaný, když se mu zlomila mrkev. Zrovna ta, která měla ten správný tvar!

DEN DRUHÝ:
V Roklince je hezky. Už mě nebaví poflakovat se se Samem. Je úplně promočený a páchne jahodami. Už začínám být unavený i ze všech těch elfů, co si mě pořád pletou se zahradním trpaslíkem.

DEN TŘETÍ:
Z legrace jsem se přidal ke Společenstvu Prstenu. Všichni jsou velmi milí, kromě Legolase, ten vypadá nějak podrážděně. Včera mě držel hlavou dolů nad propastí, dokud jsem neřekl, že je nejhezčí elf ve Společenstvu. Raději jsem nepoukazoval na to, že je JEDINÝ elf ve Společenstvu, ta propast byla vážně hluboká.


DEN SEDMÝ:
Už je to 25 dní co jsme se setkali s Aragornem a on si pořád ještě neumyl vlasy. Začíná mě to docela otravovat.

DEN DEVÁTÝ:
Sam nemá rád Boromira. Já myslím, že je to docela milý chlap. Dnes večer jdeme spolu na procházku a prý mě nechá zatroubit na jeho Roh Gondoru. Těším se.
Později: Vždycky jsem myslel, že troubit na Roh Gondoru znamená poslat signál ostatním armádám ze Západu.
Není tomu tak.
Velmi poučná noc.

DEN JEDENÁCTÝ:
V Morii je opravdu tma. Pořád mě trochu zaráží, že zrovna Boromir si stěžuje na Aragorna, že prý je to necitlivý zmetek s úchylkou na hobity. Zrovna od něj to sedí. Aragornovi se očividně líbí Frodo. Sam ho zabije, jestli si něco zkusí.

DEN TŘINÁCTÝ:
Načapal jsem Legolase, jak voskoval podrážky Aragornových bot. To vysvětluje, proč mu Aragorn pořád padá do náruče. Vychytralý elf.
Aragorn si pořád neumyl vlasy.

DEN ČTRNÁCTÝ:
Gandalf umřel. Všichni jsou zasmušilí. Aby se Společenstvo trochu rozveselilo, svlékl se Legolas do naha a předvedl nám scény ze Silmarillionu: Muzikálu. Všichni jsou pořád zasmušilí. Legolas se teď pro nás stal přitepleným třitisíciletým elfím princem, co trucuje.

DEN PATNÁCTÝ:
Lothórien je moc hezký. Náhodou jsem přišel do koupelny, zrovna když si Gimli dopřával koupel. Teď už rozumím tomu, co tím Gandalf myslel, když říkal, že na světě jsou i mnohem strašidelnější věci než skřeti. A nebyl to Aragorn, kdo se tam schovával v bublinkách? Možná z toho budu mít noční můry.

DEN ŠESTNÁCTÝ:
Aragorn si umyl vlasy. Hurá!
Možná že v těch bublinkách to byl vážně on.

DEN DVACÁTÝ:
Boromir mi napsal básničku. Smíšek říkal, že se mu líbím. To určitě, Smíšek taky říká, že brečím jako holka. Smíšek je prostě zmetek.
Ta básnička není moc hezká. Nerýmuje se. Jsem uražený.

DEN 30:
Řekl jsem Boromirovi, že ještě nejsem na vztah připravený, tak šel a nechal se zastřelit skřety. Opravdu. Lidé jsou občas velmi přecitlivělí.
Unesli mě Uruk-hai. Nejsou zrovna moc přátelští. Smíšek si myslí, že když se s nimi vyspíme, možná nás pak nechají jít. Dokonce vypadá, že se na to těší. Kokot. Skřeti strašně smrdí. Najednou mi Boromir chybí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 greysanatomy09 greysanatomy09 | Web | 26. června 2013 v 22:09 | Reagovat

Můžu poprosit o hlas tady? http://live1your1dreams.blog.cz/1306/5-kolo-sonp  pro Lexie Grey...díky,kdyžtak oplatim a promin za reklamu

2 patniik patniik | Web | 30. června 2013 v 13:08 | Reagovat

Nechal ho zatroubit na Roh Gondoru , to mě fakt rozesmálo :D :D

3 Kurokumo-chan Kurokumo-chan | Web | 1. července 2013 v 16:44 | Reagovat

[2]: přesně, Roh Gondoru? Tohle mi vážně nedělejte, já umírám smíchy xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama