Deník Sarumana Bílého (Společenstvo prstenu)

27. června 2013 v 12:45 | lufi-peace |  Tajné deníky Středozemě

DEN PRVNÍ:
Nudím se. V Železném pase není žádný signál. Nemám se tu jak zabavit, píšu jen vulgární anonymní dopisy Radagastovi Hnědému a Manfredovi Krémovému.
Možná bych se mohl kouknout do palantíru.

DEN DRUHÝ:
Přes palantír jsem se seznámil s docela milým chlapíkem. Vypadá to, že mě má opravdu rád, kvůli tomu jaký jsem a ne jen proto, že jsem nejmocnější čaroděj ve Středozemi. Zajímalo by mě, jak vypadá.

DEN TŘETÍ:
Ten týpek z palantíru mě docela zklamal. Odmítl mi poslat jeho fotku, kromě jeho velkého oka. Říká, že je stydlín, ale já si spíš myslím, že je tlustý nebo moc chlupatý. Už jsem slyšel ne moc hezké povídačky o vztazích přes palantír. Asi bych s tím měl na chvíli nechat.


DEN SEDMÝ:
Z toho chlápka z palantíru se vyklubal Temný pán z Mordoru. Mám štěstí. Mohlo to být mnohem horší. Sauron není ani trochu chlupatý, je to netělesná síla zla. Už budu muset jít, musím vypěstovat obrovskou armádu příšer, abych mohl začít trýznit zemi. Jo, a taky musím na manikúru. Není tak jednoduché udržovat nehty stále tak špičaté.

DEN DEVÁTÝ:
Typické. Gandalf si prostě přitancuje rovnou ke mně a přitom ví, jak strašně nesnáším tyto nehlášené návštěvy. Nepřestával žvatlat o prstenu, který dal svému novému klukovi, je to vážně starý perverzní hobitofil. Odmítnul moje příkazy. Pořád se jen vytahoval, že on má hobita a já chodím jen s oční bulvou. Ale Saruman Bílý se nenechá urážet. Ukázal jsem mu svoje wreslerské pochyby. Úplně jsem ho rozdrtil. Do toho já!

DEN TŘINÁCTÝ:
Jsme unavený ze stálého chození nahoru a dolů po osmi milionech schodů, jen abych si mohl dobírat Gandalfa. Měl bych ho přemístit do nějaké kobky, kde by bylo moje posmívání mnohem efektivnější a taky bych s tím nemusel čekat až budu mít po snídani.

DEN ČTRNÁCTÝ:
Tak fajn, kdo plive vyžvýkané žvýkačky na moje skřety? Bez legrace.

DEN PATNÁCTÝ:
Zrovna jsem byl uprostřed posmívání Gandalfovi, když ten zmetek uprchnul. No nic. Aspoň už nebudu muset chodit do schodů.

DEN ŠESTNÁCTÝ:
Díval jsem se do palantíru. Gandalf jel na prodloužený víkend se čtyřmi hobity, blonďatým elfem a strašně namyšleným člověkem - oh, nuda, to je Aragorn, syn Arathornův. Jednou jsem ho vyhodil ze Železného pasu, protože nepřestával fňukat, že ještě není král. Potom je tam ještě nějaká podezřelá postava a nějaký chlupatý čolek. A nebo je to trpaslík.
To je vážně skupinka grázlů.

DEN DVACÁTÝ:
V jeskyních pod Železným pasem jsem zkřížil střety se zlými šotky. Velmi nudný zážitek, protože skřeti a šotci se nechtějí rozmnožovat, ikdyž jim dáte květiny a připravíte večeři. Příště zkusím něco jednodužšího, třeba páření šotků a roztleskávaček, abych vytvořil velmi energickou armádu, která bude cestovat přes den a nebude si stěžovat na růžové uniformy.

DEN 22:
Měl jsem tušit, že když se rozhodnu vytvořit armádu příšer pro Saurona, budu tu mít všude nepořádek. Neměl jsem se stát Sarumanem Bílým. Měl jsem být Saruman Blátivě-hnědý nebo Saruman Tmavě-zelený. Na bílé jsou vidět všechny skvrny od slizu.

DEN 24:
Když se budu dívat do palantíru častěji, uvidím Gandalfa dělat trik se špičatým kloboukem?

DEN 25:
Gandalf udělal trik se špičatým kloboukem! Ten, kdo nese prsten byl velmi ohromený. Aragorn by z něj nejraději strhal kalhoty dolů. Sam ho zabije, jestli si něco zkusí.

DEN 26:
Ten chlupatý čolek je skoro určitě trpaslík. Načapal jsem ho, jak hraje Kdepak je helma? s jedním z hobitů. Ten druhý člověk je nejspíš Boromir z Gondoru. Jsem opravdu jediný, kdo má chuť odjet do Minas Tirith a říct Správci, že "Gondor" zní jako "kondom" a že by si měli vymyslet méně hloupé jméno? Možná to vadí jen mně.

DEN 28:
Uruk-hai už jsou skoro připravení na cestu. Trochu jsem dnes pozoroval Společenstvo. Boromir přesvědčil jednoho z hobitů, aby "zatroubil na jeho Roh Gondoru". Tak moc jsem se nenasmál od Druhého věku, kdy jsem viděl Balroga a Gandalfa, jak se hádali o to, kdo zaplatí účet v restauraci. Palantír je báječný. Lepší než kabelovka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lord Ignáct Lord Ignáct | 27. června 2013 v 12:48 | Reagovat

Hooo hoooo jsem tu první :P

2 lufi-peace lufi-peace | E-mail | Web | 27. června 2013 v 14:29 | Reagovat

[1]: jsi vážně truhlík, Ondrášku xD

3 Kurokumo-chan Kurokumo-chan | Web | 1. července 2013 v 16:58 | Reagovat

Opět pukám smíchy, úžas! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama