Deník Saurona (Společenstvo prstenu)

11. července 2013 v 16:12 | lufi-peace |  Tajné deníky Středozemě

DEN PRVNÍ:
Úchylácký víkend s Elrondem nadobro skončil, když jsem mu řekl, že mu fialová nesluší.

DEN PÁTÝ:
Táhnul jsem s armádou proti poslednímu spojenectví lidí a přihřátých elfů. Chtěl jsem se znovu setkat s Elrondem a promluvit si o té fialové. Nevezmu to zpět. Řekl jsem mu, že ve fialové vypadá jako lilek, a taky že jo. Nevím, proč je kvůli tomu pořád tak naštvaný.

DEN ŠESTÝ:
Není tak strašné být poražený posledním spojenectvím, ani mi nevadí být netělesná oční bulva, ikdyž by to bylo o moc lepší, kdyby mi koupili Visine. Ale sakra koho napadlo krájet tady cibuli?
-později-
Do háje se skřety a jejich oblíbenou cibulovou omáčkou. Za trest jsem jim vzal jejich discokoule. Bože, být zlý je taková legrace.


DEN 3 000 005:
Nudím se. Na chlápka, co nám má v Barad-dûr zapojit internet, čekám už od Druhého věku. Jsem osamělý, tak místo internetové seznamky použiju panatír.

DEN 3 000 007:
Pomocí svého velkého, hnusného, obřího, hořícího oka špehuju... něco, co mi připomíná novou ozdobičku na palubní desku v autě. Temný čaroděj z Angmaru říká, že je to hobit. Rozhodně je to roztomilé. Je příliš mrňavý, ale já si teď těžko můžu utahovat z něčího vzhledu.

DEN 3 000 009:
ARGH! Ten malý chlapíček má MŮJ PRSTEN!
později...
Pošlu devítku, aby mi přinesli můj prstýnek zpátky. Nejdřív si ale musí vytrhat obočí, jinak je nikam nepustím.

DEN 3 000 011:
Přes palantír jsem se seznámil s príma týpkem. Starší gentleman, který nejspíš kopíruje účes Galadriel, ale to nevadí. Líbím se mu. Konečně se někdo takový našel. Pošlu mu několik třpytivých sponeček do vlasů.

DEN 3 000 013:
Chtěl jsem pozvat Sarumana na večeři, ale začal jsem být nervózní a na poslední chvíli jsem plácnul nějakou hovadinu o stavění nové armády. Je to docela zábavné sledovat, jak hraje na housle pro skřety a šotky, aby měli pěknou atmosféru k páření.

DEN 3 000 016:
Myslím, že Saruman začíná být hluchý. Řekl jsem mu, že bych chtěl rozšířit hranice našeho vztahu, ne hranice Železného pasu.

DEN 3 000 020:
Nějaký vousatý debil se špičatým kloboukem se snaží překazit mi plány. Hmmm. Že by bývalý přítel?
Saruman by ho měl raději zavřít do pokoje pro hosty. Musí mi to pak vysvětlit.

DEN 3 000 021:
Elrond pořádá další příšernou party. Proč mě nepozval? Jen kvůli tomu, že nemám tělo a nemůžu hrát s Legolasem Twister, mě přece nemusí hned přehlížet.

DEN 3 000 022:
Přes palantír sleduji Společenstvo. Musím říct, že Ten, kdo nese prsten, je docela hezký. Ty jeho hluboké oči a malé chupaté nohy... Co bych těď dal za tělo a koupací čepici. Ale ten jeho koupelemi posedlý společník by mě zabil, kdybych se o něco pokusil.

DEN 3 000 023:
Nuda, nuda, nuda. Tak se přes palantír dívám na Objektiv. Moria je krásné místo, jezdíval jsem tam na prázdniny. Bývalý přítel se špičatým kloboukem vypadá poněkud nervózně, poprosil jsem Boba aby měl oko na šťopce. Jako, aby na něj koukal. Jakože... oh, sakra.

DEN 3 000 024:
Bob se mi ani neozval. Asi smutní. Nikdy si nedokáže vyřešit svůj milostný život. Pořád jen fňuká a píše si do deníčku. Je to velmi přecitlivělý démon.

DEN 3 000 025:
Bývalý přítel se špičatým kloboukem padl do stínu. Spolu se svým protivníkem! Ten, kdo nese prsten, brečí. Čekal jsem, že ho Aragorn, syn Arathornův, trochu utěší. Řekl bych totiž, že je to úchylný hobitofil. Tak proto Númenorejci vymřeli.

DEN 3 000 026:
Společenstvo je v Lothórienu. Bože, Galadriel, Galdriel, Galadriel. Vždycky se všechno točí kolem NÍ. Nalakuj mi nehty na nohách, Saurone. Nesahej mi na vlasy, Saurone. Chci krásný prsten, Saurone. A potom si odejde za tím hňupem Celebornem. Ale ON nedokáže ukovat dvacet Prstenů moci.
Očekával jsem rvačku mezi Galadriel a Legolasem, nemohli se dohodnout, kdo vypadá lépe, když nese džbánek na vodu. Nemohl jsem si pomoct, ale zvedal jsem nad tím oko v sloup. Asi je čas dát do Hory osodu trochu popcornu a sledovat ohňostroj.
později
No, viděl jsem trpaslíka, jak si to rozdává s Celebornem. Povím vám, tři miliony let ve Středozemi a některé věci mě stále překvapují.

DEN 3 000 029:
Konečně nějaká bitva. Počet zabitých skřetů: čtyři sta, velmi špatné. Počet zabitých lidí: jeden. Do toho Uruk-Hai!
Připadá to tak jen mně, nebo je Aragorn, syn Arathornův, gay?
Možná se mi to jen zdá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 11. července 2013 v 23:59 | Reagovat

To je výborný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama