Září 2013

Green Day novinky (23.9. - 30.9.)

30. září 2013 v 19:20 | lufi-peace

NOVINKY

První video z Broadway Idiot
Objevilo se první video z chystaného dokumentu Broadway Idiot.


Několik fotek...

28. září 2013 v 16:42 | lufi-peace
Miluju duhu!

Hudba z FEKTu 2013

28. září 2013 v 13:10 | lufi-peace
Ve středu jsme jeli do Brna na akci Hudba z FEKTu, kde hrála Vypsaná FiXa.

Od té doby, co jsem FiXu viděla na -Veveří- jsem se do ní úplně zamilovala. Pořád je poslouchám, pořád si je zpívám a jednu dobu mi Márdi lezl i do snů. Šíleně jsme se na tento koncert těšila, poněvadž je mám už hodně naposlouchané a minule byli vážně báječní.

Akce probíhala na parkovišti vedle fakulty VUTčka. Byla tam moc příjemná atmosféra, všude jen mladí lidé a hlavně tam bylo opravdu čisto. Nikde se nepovalovaly pet flašky nebo kelímky od piva. Vážně príma.

Vypsaná fiXa byla samozřejmě výborná. Hráli jiné písničky než na Vevří, o něco "divočejší", takže se v davu okamžitě vytvořil kotel. Bylo to trochu nebezpečné, ale já se držela u zábradlí, takže jsem pořád mohla koukat na Márdiho a vše jsem v pořádku přežila. Jsme ráda, že zahráli i Ninu a Ruzyni, protože tyhle songy živě znám jen od naší místní čochové kapely xD Jen škoda, že vynechali Trampolínu, ale jinak to byl setlist úplně bez chybičky, moc jsme si to užila a dav byl určitě taky spokojený.
Děsně se těším na jaro, Márdi říkal něco o Metro Music baru, tak jsme zvědavá, kdy zase do Brna zavítají.

Tady je pár fotek, ale je to nic moc, můj foťáček nerad fotí za tmy.


Slova jsou jen kapky deště ♪ ♫

23. září 2013 v 19:37 | lufi-peace
Strašně ráda fotím kapičky po dešti....


Green Day novinky (16.9. - 22.9.)

23. září 2013 v 17:07 | lufi-peace

NOVINKY

¡CUATRO! oficiálně výjde 24. září
Nový dokument o nahrávání trilogie UNO, DOS, TRE, který nese název ¡CUATRO!, oficiálně výjde už 24. září. K dostání bude ne iTunes, Amazon a nebo i na Best Buy.
Zatím se můžete mrknout na malou ukázku.


První taneční

20. září 2013 v 19:31 | lufi-peace
Zdravím,
teď toho na blog moc nepřidávám, protože nějak nemám moc času a vlastně ani nevím, co sem přidávat. Pořád jsem ve škole nebo dělám něco do školy, jinak si čtu a poslouchám fiXu. Asi se dám zase do nějakého překládání.

Včera jsem byla poprvé v tanečních. Strašně se mi tam líbilo, učili jsme se začátky Waltzu, Jivu a to poslední byl Blues nebo něco takového. Nevím, jestli mi to jde, asi ne, ale baví mě to. Jsem zvědavá na další lekci.


Tak to je asi tak všechno, jdu s Prdelou koukat na Lovce duchů. Tak se mějte bašta, brzy se snad zase ozvu.... Rage & Love
Lufienne

Green Day novinky (9.9.-15.9.)

16. září 2013 v 22:03 | lufi-peace

NOVINKY

Green Day na Bilboard.com
Billboard.com slaví 25. narozeniny, a tak v rámci jejich výročí vytváří nejrůznější Top seznamy.
Green Day se objevili v jejich seznamu nejlepších 100 písniček. Jsou tam s Boulevard of Broken Dreams, který najdeme na 17. místě, a potom ještě na 10. místě s písničkou When I Come Around. Na celý seznam se podívejte -tady-.
Dále jsou Green Day na čtvrtém místě v kategorii nejlepších alternativních skupin. Před nimi jsou už jen Foo Fighters, Linkin Park a Red Hot Chilli Pepper. Na celý seznam mrkněte -tady-.


Mikulovské vinobraní 2013

15. září 2013 v 19:37 | lufi-peace
Minulý týden v sobotu jsem byla s našima a Ondráškem v Mikulově na vinobraní. Jestli bydlíte někde poblíž, rozhodně se tam příští rok zajděte podívat. Byla tam moc príma atmosféra, super lidi a všude spousta dobrot a burčáku xD

Jelikož jsme na amfík došli dřív, stihli jsme ještě pár písniček od Václava Neckáře. Není to nic pro mě, ale i tak jsem si zazpívala xD

Potom konečně přišli Kryštofi, kteří předvedli boží show, jako vždycky. Moc jsme si to užila, byl to asi nejlepší koncert Kryštofů vůbec, na kterém jsem byla. Prostě paráda xP

Po koncertě jsme šli na vlak a jeli do Brna, jakože stihnem Kryštůfky ještě jednou v Brně, kde měli vystupovat ve Starobrnu. Sice jsme je stihli, ale byla to velká chyba, vůbec jsme tam neměli chodit. Nepovedlo se nám procpat se dopředu, vlastně se nám nepodařilo procpat se kamkoli xD Bylo tam strašně moc lidí a celkově to tam na mě působilo docela nepříjemně... Ale tak co, aspoň si zatančím xP Mikulov byl boží a pro příště už vím, že Slavnosti pivovaru vynechám.


Můj Jeden prsten

12. září 2013 v 18:30 | lufi-peace
Dneska mi přišel Jeden prsten, který jsem si objednala z -této- stránky-. Strašně dlouho jsem si ho přála a konečně je můj. Jen můj!! Můj, můj miláček!!!!


Pastelky

10. září 2013 v 21:44 | lufi-peace

Koťata

9. září 2013 v 21:16 | lufi-peace
V neděli jsem byla na procházce s našima a viděli jsme tahle přenádherná koťata! x)


Green Day novinky (2.9. - 8.9.)

9. září 2013 v 20:19 | lufi-peace

NOVINKY

Poslechněte si rozhovor s Mikem pro jedno austrálské radio. -TADY-


Hlinsko 2013

5. září 2013 v 20:56 | lufi-peace
Zjistila jsem, že jsem sem zapomněla dát fotky z Hlinska!
Poslední prázdninový víkend jsme s našima a Ondráškem jeli do Hlinska na koncert Kryštofů. Počasí sice nebylo nic moc, ale i tak jsem si to užila!Jako první hráli Sto zvířat. Jejich hudba je veselá a docela chytlavá, ale mně se prostě nelíbí... Není to nic pro mě.Fotky z dovolené s Ondráškem

2. září 2013 v 17:18 | lufi-peace
Minulý týden jsme jeli na pár dní k Ondráškovo tetě na Domažlicko. Cestovali jsme vlakem, což je docela bašta, jeli jsme přes Pardubice, ale Márdiho jsme neviděli! xD Konečně jsem se podívala do Plzně (ale Pepa z Mandrage nikde!).
Bylo to moc príma. A tady je několik fotek.


Green Day novinky (26.8. - 1.9.)

2. září 2013 v 16:34 | lufi-peace

NOVINKY

Green Day na FIrework´s Night
V sobotu Green Day zahájili bassebalový zápas prvním nadhozem. Kromě Billieho, Mika a Treho tu byly i jejich manželky, Mike s sebou vzal i děti a v publiku seděla i Billieho máma Ollie. Na fotky se můžete podívat -tady-, na video, kde Billie laškuje se sloníkem, se můžete podívat -tady-. Jedno krátké video z ohňostroju dal Mike na svůj instagram, tak koukněte -tady-.Student knihomol 2

1. září 2013 v 17:45 | lufi-peace
Jelikož už skončil projekt Prázdninový knihomol, zapojím se i do dalšího projektu, Student knihomol 2. Bude probíhat už druhým rokem, více se o tom dočtete -tady-.


Já budu přidávat články jednou za měsíc, protože kvůli škole nebudu mít tolik času na čtení. Ale doufám, že aspoň jednu knížku za měsíc přečtu xP

Prázdninový knihomol - celkový seznam knih

1. září 2013 v 16:11 | lufi-peace
Během celého projektu Prázdninový knihomol jsem vytvářela seznam všech knih, které jsem přečetla. Vždycky jsem k tomu napsala pár informací, o čem tak zhruba celá knížka je, a k tomu přidám svůj názor.


Je to príma pocit, když si uvědomím, že jsem za celé prázdniny přečetla 15 knih, což dělá 3 115 stránek Oo xD

Prázdninový knihomol 2013 (#9)

1. září 2013 v 15:48 | lufi-peace
Tento týden jsem nepřečetla vůbec nic, byla jsem pořád pryč a neměla jsem čas na čtení x(


9. týden
ROZEČTENO: Stephen King - Dračí oči

Dračí oči