Říjen 2013

This is Halloween

31. října 2013 v 20:22 | Lufienne
Hezký Halloween všem!
Já vím, je to americká blbost, která nemá s našimi tradicemi nic společného. Ale já mám moc ráda všechny ty dýně a hlavně celou tu tajemnou atmosféru dnešního dne.

Na večer mám bašta strašidelný program. Budu se učit chemii.

Dneska slaví svoje narozeniny můj oblíbený kytarista a ehm... zpěvák? xD Frank Iero ♥ Určitě ho znáte jako kytaristy z My Chemical Romance. Tak přeji vše nejlepší a hezký Ieroween všem! x)


První prodloužená a nedělní procházka

30. října 2013 v 19:55 | Lufienne
Květinka od mého Sun and stars x)


A další fotky Jensena ^^

30. října 2013 v 18:13 | Lufienne

Green Day novinky (21.9 - 27.9.)

28. října 2013 v 13:03 | Lufienne

NOVINKY

Foxboro Hot Tubs odehráli tajnou show
V sobotu 26. října odehráli Foxboro Hot Tubs tajnou show v Oaklandu. Jako první o této události informovala Adriennina sestra Natt na svém -twitteru-. Foxíci vystoupili v Eli's Mile High Club jako "tajní headlineři".
Zatím je jen pár fotek, které najdete na -GDA-. Videa jsou -tam- taky, další video je třeba i -na instagramu- Mikovi manželky Britt.


Jensen - další fotky

26. října 2013 v 22:01 | Lufienne
Já vím, už bych s tím měla přestat... Ale když mně se to teď pořád objevuje na Facebooku, tak se o ty fotky musím s někým podělit! xD


Jak je důležité míti Filipa (divadelní představení)

23. října 2013 v 17:16 | Lufienne
V neděli jsem byla v divadle na hře Jak je důležité míti Filipa. Je to známá komedie od Oscara Wilda, kterého jsem si oblíbila už jako malá, když jsem si přečetla jeho Cantervillské strašidlo.
Knižní podobu Jak je důležité míti Filipa jsem dočetla nedávno, takže jsem mohla dobře porovnat originál a divadelní provedení.

Vše začíná v Londýně, v domě pana Algernona Moncrieffa, kam přijede jeho přítel Filip Worthing. Filip se ve skutečnosti jmenuje Jack, za Filipa se vydává jen pokud se nachází v Londýně. Na venkově, kde se stará o svoji mladou schovanku Cecílii, ho všichni znají jako Jacka, Filipova staršího bratra. Jako Filip požádá o ruku Algernonovu sestřenici Gvendolinu. Ta jeho nabídku k sňatku příjme a těší se na svatbu. Vždycky toužila po tom, milovat někoho, kdo se jmenuje Filip. Algernon se poté vydá na venkov, kde se seznámí s mladičkou Cecílií. Představí se jí jako Filip, Jackův mladší bratr, o kterém Cecílie vždy jen slyšela, ale nikdy ho neviděla, zamiluje se do ní, a nakonec se zasnoubí. I jejím snem vždy bylo milovat muže jménem Filip. Problém nastane až v momentě, kdy se tyto budoucí nevěsty setkají a zjistí, že obě jsou zasnoubené s Filipem Worthingem.


I voted

22. října 2013 v 21:31 | Lufienne
Dnes u nás ve škole probíhaly studenstké volby. Já se o politiku vůbec nezajímám a jelikož mi ještě nebylo 18 let, k normálním volbám jít nemůžu. Ale do studentských voleb jsem přeci jen svým hlasem přispěla. Pročetla jsem si volební programy několika kandidátských stran a vybrala si svého favorita.
Je škoda, že hodně lidí k volbám vůbec nepůjde. Myslím, že mezi všemi těma stranami by si každý určitě někoho vybral. Ale to je samozřejmě každého věc. Já mám odvoleno, třebaže jen ve studentských volbách xD

Would Billie Joe Armstrong make a good president?

Hladové kočky a páté taneční

21. října 2013 v 21:37 | Lufienne
V sobotu jsme byli s Ondráškem nakrmit několik hladových koček, tak tady je pár fotek...


Green Day novinky (14.10. - 20.9.)

21. října 2013 v 20:30 | Lufienne

NOVINKY

Plakát Billieho v novém Kerrangu
V novém čísle časopisu Kerrang je plakát Billieho, jak rozbíjí svoji kytaru. Co bych za něj dala ♥ Více se o aktuálním čísle dočtete -tady-.Překrásná animačka ♥

20. října 2013 v 13:51 | Lufienne

Yellow fever

18. října 2013 v 22:19 | Lufienne
Dneska jsme se s Prdelou dívaly na Lovce duchů. Konečně jsem už ve čtvrté sérii! Nejlepší díl, který jsme dnes viděly, byl Yellow fever. Dean dostal nějakou nemoc, teď si ale nemůžu vzpomenout, jak se to sakra jmenovalo!!! Každopádně, ta nákaza způsobila to, že se bál úplně všeho! xD To bylo šíleně roztomilé. Kdyžtak tento díl je ke shlédnutí -tady-
Ahahaha a tady je další várka Jensenových fotek + dneska i dvě videa z Yellow fever. ^^


Pan Winchester ^^

16. října 2013 v 20:14 | Lufienne

May the Force be with me

15. října 2013 v 21:29 | Lufienne
Zítra se stane něco šíleného.
Jelikož propadám z fyziky, nechám se zítra vyzkoušet. Nejdivnější na tom je, že si vážně myslím, že to umím, a dokonce si věřím, že bych mohla dostat lepší známku než pětku.
Bože, je to sebevražda, ale tak co, horší už to být nemůže...
Aaaa, ať mě provází Síla!

Btw, dneska mám zase fiXa den x)


Green Day novinky (7.9. - 13.9.)

14. října 2013 v 20:07 | Lufienne

NOVINKY

Billie zve na Broadway Idiot
Billie Joe se nám ozval prostřednictvím videa, ve kterém nás zve do kin na nový dokument Broadway Idiot.
Více se o dokumentu dočtete na -billboard.com-.
Pokud chcete, můžete se na něj podívat na -iTunes- nebo -tady-.


Miluju podzim

13. října 2013 v 20:07 | Lufienne
Konečně přišla moje druhá nejoblíbenější část roku - podzim.

Minulý týden jsem si moc užila a měla jsem téměř pořád docela dobrou náladu, ikdyž se mi ji škola neustále snaží zničit. Mně to nevadí. Žiju v barvách duhy.

Miluju všechny ty překrásné barvy a vůni suchých listů, sluníčko, které nad překrásně zbarvenou krajinou zapadá čím dál dříve, procházky se svým Sun and Stars, čtvrteční taneční s Bramborou a Míšanem, sledování Supernatural s Prdelou a emailování s Pindíkem. Pořád jen čtu, většinou Stephena Kinga, který se do tohoto občas pochmurného počasí s každodenní ranní mlhou dokonale hodí. Poslouchám Foxboro Hot Tubs a Green Day.

Doufám, že se to nijak nepokazí, protože podzim je bašta a chci si ho jaksepatří užít! xP

Tady je několik fotek.
Ať vás provází Síla!
LufienneJensen Ackles - fotky ^^

8. října 2013 v 19:26 | Lufienne
Jensen Ackles je herec, který hraje Deana v seriálu Lovci duchů. Zítra totiž vychází první díl nové série, takže se mi všude na Facebooku objevují nejrůznější fotkečky.
Já Deanečka zbožňuju, je to ohromný sexouš! xD A navíc v Lovcích duchů je strašně vtipný... Já sem některé fotky prostě dát musela!


Litomyšl, třetí taneční a další fotečky

7. října 2013 v 21:16 | Lufienne
Ve středu jsme byli se školou na exkurzi v Litomyšli. Ne že by se mi tam nelíbilo, jen mě to město nějak neokouzlilo... Ale jsme ráda, že jsem tam byla, bylo to super.


Rozhovor s Ianem McKellenem u Jonathanna Rosse

7. října 2013 v 17:50 | Lufienne
Na videacesky je přeložený rozhovor se sirem Ianem McKellenem, kterého většina lidí zná jako Gandalfa z Pána prstenů. Pan McKellen je obrovský sympaťák a vtipálek, určitě na ten rozhovor mrkněte.

Pro mně je ale docela těžké dívat se na jeho rozhovory, pritože pro mně je to prostě ten mocný čaroděj Gandalf! Je strašně zvláštní ho vidět, jak se rozplývá nad jeho kolegou ze seriálu nebo dělá dvojsmyslné narážky na Doctora Who xD

Video si můžete pustit -tady-


Green Day novinky (30.9. - 7.9.)

7. října 2013 v 16:55 | lufi-peace

NOVINKY

Nové video z Broadway Idiot
Koukněte na další klip z chystaného dokumentu Broaway Idiot -tady-.


Student knihomol 2 - září

6. října 2013 v 16:55 | lufi-peace
Nějak jsem zapomněla zveřejnit článek Studenta knihomola na září! Tak tady je...

Za září přečteny čtyři knížky, 874 stran.