Pověsíme na svý rty iluzi a pak se za ní budeme dívat

5. března 2014 v 22:09 | Lufienne
Nenávidím tělocvik. Ne vážně, dohání mě to k šílenství. Koho baví pořád dokola hrát jen házenou nebo basket? Ikdyž ono je to docela jedno, tělocvikář na mě bude ječet tak i tak. Já jsem extrémně nesoutěživý člověk, je mi úplně jedno, jestli náš tým vyhraje nebo ne, nebo jestli míč švihnu do koše či do autu. Pro mě ta hra znamená jen dalších 45 minut, které jsem tímto promrhala a které bych bývala mohla využít mnohem efektivněji. Navíc jsem si díky naší bašta rozcvičce udělala něco s kolenem. Hurá, třeba teď nebudu smět nějakou chvíli cvičit.
Ale spíš ne.

Jsem šíleně unavená a mám špatnou náladu, takže teď pořád přemýšlím jen nad tím, k čemu mi ta škola vlastně vůbec je? Jen k tomu, abych ztrácela tak drahocený čas, ve kterém bych se mohla věnovat něčemu, co mě skutečně baví a zajímá mě to?
A dost, konec fňukání, stejně s tím nic nenadělám.

Nejraději bych celé dny jen četla, četla a četla, občas zašla někam s někým z toho mála lidí, se kterými si rozumím, potom si zabrnkala na kytaru a pak zase četla, četla a četla.
Oh well, whatever, nevermind. C'est la vie. Carpe Diem.


A chci jít na FiXu, sakra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackelin Mandragor Jackelin Mandragor | E-mail | Web | 5. března 2014 v 22:14 | Reagovat

No to mě štve na našem tělocviku, že skoro pořád hrajeme jen nějaký otravný míčový hry. Navíc nám tělocvikářka říká, jak skončíme na vozíčku, fakt super... Ale někdy hrajeme i něco zábavnějšího

Jo, tyhle myšlenky jsem včera taky zrovna měla, ale už jsem je naštěstí zahnala trošku do pozadí...

Také bych jen četla a četla, ale škola mi to nějak nechce dovolit... :/

2 Tracy Tracy | Web | 16. března 2014 v 12:17 | Reagovat

Jsem ráda, že tělocvik už druhým rokem nemám. Vzhledem k mému sporotovnímu nadání (obzvlášť na míčové hry) to pro mě bylo fakt utrpení.
Fixa ti určitě brzo někam poblíž přijede, zvlášť až začnou festivaly!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama