Duben 2014

You´re the one that i want! ♪♫

29. dubna 2014 v 22:08 | Lufienne
Víte, koncem května půjdu na ples ve stylu Pomády, tak jsem se na ni nedávno koukla, abych věděla, v čem tam tak chodí oblečení, jaké si mám pořídit šaty a tak. Já ten film totiž nikdy dřív neviděla a teď si myslím, že je to jen dobře! Totiž od té doby, co jsem si ho pustila, hraje mi to tu stále dokola, písničky i některé scény, a navíc se mi nejspíš opravdu začal líbit Travolta (jinak si to neumím vysvětlit, během dvou týdnů jsme s ním viděla alespoň pět filmů, z toho Pomádu nejméně milionkrát!), což je divné, jelikož jsem ho dřív vážně, vážně neměla ráda. A teď jsem z něj tak poblázněná, achjo xD


Transcendence

27. dubna 2014 v 15:06 | Lufienne
Včera jsem byla v kině na novém filmu s Johnny Deppem Transcendence.


Duhové čtení - FIALOVÁ

24. dubna 2014 v 17:13 | Lufienne
Moliér
Lakomec
(98 stran)


Hlavní hrdina je starý Harpagon, který má na prvním místě jen svoje zlaťáčky. Kvůli jeho lakotě trpí i jeho děti, syn Kleant a dcera Eliška. Eliška je potají zasnoubená s Valérem, který je zaměstnaný v Harpagonově domě. Kleant se zamiluje do krásné Mariany, ale ani ti dva nemohou být spolu, protože na Marianu si myslí Harpagon. Všechno se vyžeří, až když se Harpagonovi ztratí truhla s penězi.
Asi před rokem jsem četla Komedii o hrnci, ale už si to vlastně vůbec nepamatuju xD Takže jsem si s radostí přečetla i Lakomce, na kterém jsem nedávno byla v divadle. Docela se mi to líbilo, bylo to přečtené hned a bylo to docela legrační, jen bych změnila ten konec, ale s tím se nedá nic dělat, takové konce jsou u divadelních her běžné.
Je to i četba k maturitě, tak kdo chce, klidně to zkuste, není to tak špatné x)

Stay the night cause we're running out of time

22. dubna 2014 v 21:48 | Lufienne
Jenom pár blbostí, o které jsem se s váma chtěla podělit. Stejnak to skoro nikdo nečte! xD xP

Tak jo, jako první tu mám něco málo k Demolicious. Je príma slyšet písničky GD zase v trochu jiný podobě, navíc že jo, cokoli, co vydají, je boží, takže mám radost. State of Shock je taky parádní, ale z celého alba mě nejvíc dostala akustická verze Stay the Night. Mám z ní husí kůži. Je to dokonalé!Kerrang do České republiky

21. dubna 2014 v 10:02 | Lufienne
Myslím, že určitě znáte hudební časopis Kerrang!. Nedávno byla založena petice, která se snaží dostat tento magazín i do České republiky. Podle mě by to bylo bašta, tak jestli tuto petici chcete podpořit i vy, můžete přidat svůj podpis.
Upřímný trailer na Game of Thrones

20. dubna 2014 v 17:44 | Lufienne
Podívejte se na perfektní upřímný trailer na Game of Thrones. Pozor, obsahuje spoilery!


Duhové čtení - ZELENÁ

18. dubna 2014 v 19:37 | Lufienne
Stephen Chbosky
Ten, kdo stojí v koutě
(210 stran)

Ten, kdo stojí v koutě

Ten, kdo stojí v koutě je kniha složená z dopisů, které píše šestnáctiletý Charlie. Je nový na střední škole a je z toho trochu nervozní, ale později se spřátelí se Sam a Patrickem a všechno se změní. Popisuje tu svoje zážitky, jak dobré, taky i ty špatné, svoje sny, přání i obavy.
Celou knížečku jsme přečetla jedním dechem. Je napsaná vážně perfektně, čte se skoro sama a hlavně Charlie je moc zajímavý kluk. Trochu mi připomínal Holdena Caulfielda z Kdo chytá v žitě, ale Charlie mi je o něco bližší než Holden. Je trošku zmatený z ostatních lidí, nevyzná se v nich, ale jako Holden je hodně přemýšlivý. Celý jeho příběh mě vážně dostal, ikdyž to samozřejmě není knížka plná nečekaných zvratů a nevím čeho ještě, ale já mám tyhle příběhy ráda. Asi si ji budu muset co nejdřív přečíst znovu, jsem z ní nadšená!

Mandarínková izba

16. dubna 2014 v 16:10 | Lufienne
V sobotu jsme byli u nás v BK na divadle. Jmenovalo se to Mandarínková izba a mně se tam šíleně nechtělo! Ale ještě že jsem šla, byla to paráda!


State of Shock

15. dubna 2014 v 19:40 | Lufienne
Nová písnička od Green Day, State of Shock. Je bašta! Překlad není samozřejmě nejlepší, dělala jsem ho na rychlo.


Pár sexoušů na zlepšení nálady

14. dubna 2014 v 21:38 | Lufienne
To už mi vážně nemůže dát pokoj? Proč na mě pořád, sakra, ječí? To pořád dělám něco špatně? Já vím, jsem ten největší syčák na světě, něco mezi Sauronem a Joffreym, a ještě ke všemu jsem úplně hloupá... Říká mi to pořád. Já to chápu, tak ať už mi dá pokoj a neječí na mě!

Uhm... Nechci si tu pořád stěžovat, to vážně ne, ale já už fakt nemůžu dál...

Ještě že existuje internet, díky kterému se můžu koukat na všechny svoje sexouše ^^

Máme srdce, která buší, máme je a to nám sluší ♪♫

13. dubna 2014 v 22:58 | Lufienne
You know, původně jsem sem chtěla napsal dloouhý článek o mém báječně zaujímavém výkendu. O tom, jak jsem konečně poprvé sama dokázala rozdělat oheň, jak jsem se po dlouhé době viděla s buchtama a jak jsem zjistila, že jsem nějak vyšla ze cviku a že se motám už po třech skleničkách vína.
O tom, že na mně jsou rodiče pořád zlí a já nevím proč.
O lidech, že mně asi nikdy nezačnou udivovat a o škole, která mě snad jednoho dne zničí.

Ale kašlu na to, nějak se mi nechce.


You must be dreaming ♪♫

9. dubna 2014 v 20:22 | Lufienne

XX

Student knihomol 2 - březen

6. dubna 2014 v 21:45 | Lufienne
Tragedie. Příliš mnoho učení, pak není čas na čtení! Musím se polepšit!

Za březen jsem přečetla dvě knihy, to je 586 stránek.


Planetary (GO!)

6. dubna 2014 v 21:44 | Lufienne
Čas strašně rychle běží, to je šílené. Obzvlášť víkend, vždycky si říkám, co všechno stihnu a nakonec nic. Celou dobu jsem jen se svým Sluníčkem a hvězdičkama, což je sice príma, jenže vím, že týden se zase neuvidíme a že doma mám ještě milion úkolů, které musím do pondělí stihnout. It sucks.

Potřebuju vážně něco, co mi vrátí do života tu duhu, ten pozitivní nadhled na všechny problémy a nepříjemnosti, co se na mě valí.

Aspoň že je venku krásně a dá se chodit ven na brusle. Strašně ráda jezdím kolem řeky, míjím spoustu známých i neznámých lidí, všude kolem krásně zeleno, čerstvý vzduch a ty smečku psů co tam chodí venčit svoje páníčky x) Huuu.


Tak snad další týden všichni ve zdraví přežijeme a snad bude lepší, než ten týden, co právě končí. Ať nás všechny provází Síla.


Let´s rock

1. dubna 2014 v 19:44 | Lufienne
Dneska jsme viděla poslední epizodu HIMYM. Asi šestkrát jsme se u toho rozbrečela. Byl to bašta díl.

Zjistila jsem, že chudák Balin umřel na moje narozeniny. Sice je to smutné, ale mě to docela potěšilo.

Mám radost, že s Prdelou chodíme hrát basket, jezdit na kolečkáčích a tak... Jsem úplný sportovec!

Zítra si asi pojedu koupit koloběžku. Strašně moc si ji přeju už šíleně dlouho, tak doufám, že si nekoupím nějakej šmejd.

A včera mi konečně přišla mapa Středozemě. Yeey, nemůžu se dočkat, až si ji dám na zeď ^^.


A to je asi tak vše, co se u mně děje. Vím, článek jak noha, ale já sem prostě něco chtěla dát.