Mandarínková izba

16. dubna 2014 v 16:10 | Lufienne
V sobotu jsme byli u nás v BK na divadle. Jmenovalo se to Mandarínková izba a mně se tam šíleně nechtělo! Ale ještě že jsem šla, byla to paráda!Předlohu k této hře napsal Robert Thomas. Bylo to celkem šest různých příběhů, které se odehrávaly v Mandarinkovém pokoji v jednom hotelu. Všechny byly ohromně vtipné s nečekaným koncem.
Hráli tam jen čtyři herci, dva muži a dvě ženy. Já nikoho z nich neznala, kromě Maroše Kramára, který mi byl vždycky sympatický. Všichni to hráli perfektně, ikdyž občas se neudrželi v roli a rozesmáli se, ale to vůbec nevadilo, vůbec se jim nedivím.

Celé představení bylo ve slovenštině, tu já mám moc ráda. Ale až teď jsem si uvědomila (díky jedné z hereček xD), že je vážně místy docela uječená, to bude asi tak nějak tou temperamentní povahou Slováků. Ale i tak, mně se moc líbí, je hezčí, než čeština. Navíc česky by to asi nebylo ono, ta slovenština tomu vážně dala takový šmrnc!
Btw, Maroš Kramár je fešák :$ xD

Myslím, že se to všem moc líbilo a jestli náhodou mají náhodou naplánované představení i ve vašem městě, zkuste na to zajít x)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama