Transcendence

27. dubna 2014 v 15:06 | Lufienne
Včera jsem byla v kině na novém filmu s Johnny Deppem Transcendence.Úspěšný vědec Will, kterého hraje právě Johnny Depp, je postřelen a umírá. Jeho manželka Evelyn (Rebecca Hall) se rozhodne, že když už Willovu tělu nijak pomoct nemůže, rozhodne se zachovat alespoň jeho mysl. Nahraje tedy jeho vědomí do počítače PINN, který Will dříve sestrojil, a doufá, že alespoň tímto způsobem s ním bude moci komunikovat. Časem se to ale bohužel zvrtne, Will se prostřednictvím internetu šíří víc a víc, až se nakonec stane opravdu nebezpečným.


O tomto filmu jsem si myslela svoje už od začátku, takže jsem od toho nic neočekávala xD Je to sice zajímavý, originální nápad, ale ke konci už je to, řekla bych, příliš vyhrocené. Asi to má něco do sebe, dnešní společnost je na technice vážně extrémně závislá, ale že by to někdy zašla až TAK daleko, to se mi nezdá... Tedy alespoň doufám, že se to nestane.
Každopádně mám radost, že jsem viděla Johnnyho zase v něčem novém, strašně mu to tu sluší (jemu prostě nemůže být 50!), ale asi to nebude můj nejoblíbenější film.

poster

A co vy? Už jste Transcendence viděli? Co na to říkáte?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama