Il y a tout ce que vous voulez aux Champs-Élysées ♪ ♫

25. června 2014 v 15:51 | Lufienne
Nějak nemůžu uvěřit tomu, že budou prázdniny. Nepřipadá mi, že už máme zase za sebou celý rok, a nějak si neuvědomuji, že mě čekají celé dva měsíce naprostého volna! Mám toho v plánu tolik, jsem zvědavá, jestli se mi podaří to všechno uskutečnit.

We are free!!


Je mi ale docela líto, že nebude škola. Já vím, jsem divná, ale mně zas tak nevadí tam chodit. Ale musím uznat, že potřebuju pauzu od svých spolužáků, ještě týden a už bych je vážně profackovala.

Zajímá mě, jaký bude příští rok. Příjdeme o hudebku a IVT, což je škoda, ale místo toho budeme mít konverzaci v angličtině a latinu! Šíleně se na ni těším, protože se mi vždycky líbila a budeme mít jednoho profesora, který mi příjde hrozně sympatický, tak snad to bude v pohodě a doufám, že mi to půjde! Navíc nás čekají nějaké změny, jednak budeme mít novou paní ředitelku (oh lala) a tím pádem se nám vymění několik profesorů. Ty změny se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Nebudu to nijak rozvádět, byla bych z toho akorát tak zase smutná. Jen řeknu, že budeme mít novou učitelku češtiny. Dál už se o tom vážně nechci bavit.


Jinak bych se přes prázky chtěla věnovat samoučení ruštiny a procvičování frániny, potřebuji se v ní zlepšit. Nebo jakože hlavně se v ní chci zlepšit xD Je to překrásný jazyk.


A víte co? Jak jsem minule psala, že koukám na videa třináctiletých holek, co předvádějí svoje šminky, dostala jsem z toho chuť nakupovat a teď toho mám docela dost nového a začala jsem se o kosmetiku tak nějak zajímat. Nemám se o tom moc s kým bavit, tak o tom začnu psát články sem! Připadám si divně, ale vážně mám chuť to udělat xD Samozřejmě nejsem žádný odborník, tak třeba se to nekomu zalíbí, pohled úplného amatéra na nějaké kosmetické výrobky x) A nebo taky ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama