Mandrage v Boskovicích

29. června 2014 v 13:08 | Lufienne
Ve čtvrtek jsem byla se sestřenkou na koncertě Mandrage v Boskovicích.

Mandrage - oslava konce školního roku v letňáku


Původně jsem tam ani jít nechtěla, jelikož nemám moc prašulí, ale když jsem se dozvěděla, že tam budou hrát Koblížci, neváhala jsem a koupila jsem lístky! Jenže potom jsem četla, že si Mandrage přivezou svoji vlastní předkapelu, to mě trochu zklamalo. Ale tak co...

Až na místě jsme zjistily, že předkapela se jmenuje Evelynne. Myslím, že jsem o nich někde četla, ale rozhodně jsem vůbec netušila, co hrají. Ale bylo to milé překvapení, hráli fakt dobře, ikdyž se mi moc do toho nelíbila ta elektronika. Ale to je jedno, byli skvělí. Musím si je naposlouchat a jít na ně někdy znovu!
Obzvlášť mě zaujal kytarista, ten vousáč x) Asi víte, že v poslední době se z vousáčů můžu zbláznit, vlastně jsem se už asi zbláznila xD Tak proto tu jsou fotky jen jeho, navíc ty ostatní fotečky nestály za nic, chtělo by to nový foťák.

Mandrage byli úžasní. Hráli docela dost písniček z toho nového alba, které jsem slyšela asi jen jednou, ale nechyběly ani steré klasiky. Hlavně mám radost, že zahráli Punk Rock song, můj nejoblíbenější. A šíleně se mi zalíbila písnička Siluety *_*
Taky musím říct, že od té doby, co jsem je viděla poprvé, se hodně změnili. Příjde mi, že se to snaží brát víc profesionálně, což je dobře, ale chybí mi ty jejich vtípky. No, každopádně se těším na další koncert x)Nakonec jsme se s Evelynne vyfotily. A ten kytarista nám dovolil, abychom mu sáhli na vousy :3 Aaaaa!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama