KryštofKemp 2014 - Mikulov

5. srpna 2014 v 10:39 | Lufienne
Jestli čtete můj blog, určitě víte, že já a moji rodiče máme moc rádi skupinu Kryštof. Byli jsme na nich už... Milionkrát? Jsou prostě skvělí, jsme jejich velcí fanoušci, takže jsme si určitě nemohli nechat KryštofKemp ujít!Na KryštofKemp jsme jeli v sobotu do Mikulova. Amfiteátr je tam skvělý, jezdíváme tam na vinobraní, takže to tam známe.
Kryštovi tam měli nachystanou spoustu atrakcí - indiánskou vesničku, koutek pro děti, obří postel, byly tam i nějaké soutěže s T-mobilem atd., atd. a samozřejmě spousta stánků s jídlem a pitím. Nebylo to nijak drahé, myslím, že cenová hladina odpovídala kterékoli jiné akci a hlavně bylo z čeho vybírat!

A nechyběly ani různé legrácky a vtipné nápisy.Každý z Kryštofů tam měl svůj stan. Evžen a Jakub tam měli takovou hudební školu. Učili lidi hrát Atentát, Obchodníka s deštěm a Cestu na kytaru a na bicí. Potom si ty písničky všichni společně zahráli a Richard tam došel zazpívat. Já si zkusila zahrát Atentát, ale po pravdě, moc mi to nešlo xD Už jsem vážně vyšla ze cviku... Ale no co, zkusila jsem si to xD Ale někteří tam zas taková kopyta jako já nebyli. Třeba jeden malý klučina tam úplně skvěle hrál na bicí.
Hrozně mile mě tu překvapil bubeník Kuba. Byl opravdu strašně milý, bylo roztomilé, jak tam učil hrát na bubínky malé děti a pořád je všechny chválil x)
U tohoto stanu jsme trávili asi nejvíce času, rádi jsme si tu zazpívali, když ostatní hráli.
Náš druhý nejoblíbenější stan byl Taverna a kavárna u Nikose. Nikos tam vařil několik jídel, které jste pak mohli uchutnat. Já tam byla nalezlá hlavně kvůli němu, protože se mi líbilo, jak u toho vaření pěkně mluvil a celou dobu u toho i uklízel, to bylo roztomilé. (Cituji: "Moje babička vždycky říkala že jednou rukou vaříte a druhou uklízíte.") Ale jeho výtvory mi moc nechutnaly xD Měla jsem teda většinou jen pití, okurkovou limonádu a podle něj nějakou skvělou kávu, ale teda nic moc xD Ale potom jsem ochutnala crème brûlée, a to bylo docela dobré, obzvlášť ta krustička nahoře byla vynikající.
Btw, ta kuchařská čepička mu moc slušela :3
Ve stanu vedle byli Nikolaos a Nikolaj. Ti dva tu celý den jen stáli a vykládali si s lidma xD Ale jinak tam byl fotokoutek a mohli jste si zkusit zajezdit na moto simulátoru. Ten já raději vynechala, ale fotografie byly moc krásné.Ondra byl ve svojí pivovarské hospodě. V pivocvičně jste si tu mohli načepovat svoje vlastní pivo. Mně se to moc nepodařilo... Asi to chce cvik xDV jednom ze stanů jste si samozřejmě mohli koupit nějaký merch jako jsou trička, mikyny, placky, náramky ale i kloboučky a létající talíře.


Za tu dobu, co jsme to všechno tak obešly jsme se s matičkou vyfotily se všema z Kryštofů a posbíraly na ruce jejich podpisy. Bohužel nám chybí fotka s Richardem, protože toho bylo těžké ulovit. Věnoval se tam svým dětem a nebo kolem něj bylo pořád plno.
A jelikož jsme pořád chodili po těch kryštofáckých stanech, neviděla jsem Lenny a Mňágu a Žďorp, které stejně neznám a neposlouchám.
Příšla jsem až na konec Nebe, které mám docela ráda. Po koncertě jsem se vyfotila s Petrem a Štěpánem a poprosila o podpisy na druhou ruku xD
Potom vystoupil Marek Ztracený. Toho já neposlouchám, ale příjde mi, že už jsem ho snad někde na koncertě viděla nebo co, protože jsem znala strašně moc jeho písniček. Moc se mi líbil, byl veselý a plný energie. Když zpíval písničku od Michala Hrůzy, málem jsem se rozbrečela... Je strašná škoda, že tam Hrůza nebyl... Tak snad příště. Ztracený byl za něj dobrý záskok.


No a na závěr koncert Kryštofů. Byli parádní, jako vždycky. Zahráli dokonce i písničku Kryštof, což jsem ještě na živo nikdy neslyšela. Koncert byl tak napůl akustický a napůl rockový. Moc se mi líbil. Ke konci na podium vytáhli nevěstu, kterou tam někdo unesl. Její manžel si tam pro ni pak samozřejmě přišel, ale musel zazpívat a nakonec si i zaplaval v lidech, jako Richard. Skvělá show xD
Kemp pak ještě pokračoval, ale my už byli unavení, tak jsme šli na ubytování.

A tady jsou moje suvenýry, co jsem si z kempu přinesla. Kelímky, pohledy, náramek, co vám dali na ruku, když jste tam přišli a plánek areálu s programem. A ještě černý náramek pro moje Sluníčko a kvězdičky.


Btw, ta věc se zálohovanými kelímky je nejlepší věc, co mohli udělat. Každý měl krásnou památku a když ho náhodou někdo domů nechtěl, mohl ho v klidu vrátit. Tím zabránili tomu, aby se kelímky povalovaly všude po celém areálu, takže nikde nebyl skoro žádný nepořádek.

Celá akce se mi šíleně líbila. Určitě si to tam užili jak rodiče, tak i děti. Mohli jste si tam zasoutěžit, něco se naučit, poslechnout si muziku a nebo se prostě jen tak povalovat. A hlavně jste měli možnost setkat se se svojí oblíbenou kapelou a trochu víc je poznat. Všichni z Kryštofů jsou moc prima chlapíci. Fakt jsme z celé té akce nadšená a doufám, že Richard nekecal a že v roce 2016 se do Mikulova s kempem vrátí x)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katka219 katka219 | Web | 8. srpna 2014 v 18:45 | Reagovat

My jedeme na Kryštof Kemp zítra a už se šíleně těším!! Zatím jsem na jejich koncertě byla jen jednou, ale mám je moc ráda. Doufám, že ulovím i fotku s Richardem:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama