V oku tornáda

24. srpna 2014 v 18:41 | Lufienne
Po dlouhé době jsem byla v kině. Richard Armitage teď totiž hraje v novém filmu V oku tornáda. Nechtělo se mi na to, protože jsem si byla téměř jistá, že to budou zbytečně vyhozené peníze, ale nakonec jsem byla mile překvapená.

posterNějak nevím, jak popsat děj filmu, tak sem dám popisek z ČSFD xD

Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít. Většina lidí hledá bezpečný úkryt, zatímco jiní utíkají k větrnému víru a sledují, jak blízko k tornádu se dostane lovec tornád, aby pořídil snímek, který se podaří jen jednou za život. Příběh je natočen očima a objektivy profesionálních lovců tornád, amatérů hledajících vzrušení a odvážných obyvatel města. Film V oku tornáda vás vrhne přímo do oka větrné smršti a prožijete ty nejextrémnější podmínky, jaké nám matka Příroda dokáže připravit.


Já katastrofické filmy nevyhledávám, myslela jsem si, že to bude blbost, ale tak nějak mě to vtáhlo do děje, že jsem se místy i docela bála. Ale moc se mi to líbilo, ikdyž to asi nemá nijak hluboký příběh, byl to super film. Jen je strašné vidět, co všechno příroda dokáže. Ještěže u nás tornáda nemáme xD

No a Richard Armitage je prostě sexouš :$
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V oku tornáda ke stažení V oku tornáda ke stažení | Web | 30. srpna 2014 v 13:28 | Reagovat

Je to moc povedený film, hlavně jsem ráda po dlouhé době viděla Sarah Wayne Callies

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama