I like school oO

7. září 2014 v 13:20 | Lufienne
Tak co? Jak se vám líbí ve škole?

Untitled | via TumblrJá jsem ve škole raději než doma.
Už víc než měsíc tu panuje taková atmosféra, že jestli to tak bude pokračovat dál, zblázním se. Fakt. Já pro zlepšení této situace dělám maximu, ale ostatní členové domáctnosti na to očividně kašlou. V tom případě fajn, už je mi to taky jedno. Proč bych se snažila, když to ostatní mají na háku. Ale teď zpátky ke škole.

Rozvrh máme docela fajn... Jen se mi nelíbí páteční latina na sedmou, to je dost blbý. Ale na nové profesory si docela zvykám a až na chemii je to v pohodě. Máme totiž novou chemikářku, jejíž hlas mě šíleně uspává. Navíc mi příjde, že já se naučím mnohem víc věcí, když nás má chlap. Nevím, čím to je. S ženskýma si moc nerozumím.
Takže to vypadá, že letos mými favority budou francouzština, konverzace s angličtiny, ZSV a možná latina, uvidíme, jaká bude. Předměty, bez kterých bych se raději obešla jsou matematika (nečekaně) a chemie a jakmile začnu v říjnu cvičit, jsem si jistá, že se k nim přidá i tělocvik.
Jinak jsou všechny předměty takové... No zkrátka nic moc no...

Ale hlavně se snažím udělat si čas i na věci, co mám ráda... Třeba včera jsem byla na Mandrage, v listopadu půjdu na fiXu a jinak mám v plánu navštívit i nějaké výstavy, divadla a další akce. Taky se snažím chodit pravidelně plavat, koukat na filmy/seriály, číst a vídat se s kamarády. Do toho jsem ještě nedávno začala překládat jednu Supernatural knížečku, takže doufám, že co nejdřív budu moct zveřejnit první kousek.
Teď na to čas mám, ale jak dny ubíhají, učení přibývá a přibývá...

No nic, jak říkám, žijme v barvách duhy... A těšme se na fiXu x)))


P.S. Blog.cz je pěknej vocas. Už nejmíň tři dny se nejde přihlásit přes žádný jiný prohlížeč než Explorer a jim je to úplně jedno. Lidi jim píšou na FB i na mail, ale nikdo nereaguje a místo toho, aby podali vysvětlení, mažou naštvané komentáře na FB a dávají tam odkazy na zajímavé články... To je pěkně hloupé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 damn-girl damn-girl | Web | 7. září 2014 v 17:32 | Reagovat

Tak hlavně, že se ti ve škole líbí. Jo tuhle atmosféru doma znám, ale z vlastních zkušeností vím, že asi nejlepší pro duševní klid je vys... vykašlat se na to a neřešit to.

Jsem ráda, že už na blog.cz nesídlím s žádným účtem, protože blog.cz je ocas do té doby, co to vlastní Nova a Nova je na hlavu. Je to u ní normální, že když se vyskytne problém, tak řeší veký prd a naštvaný a dotazující se komentáře maže. Jsou to zmrdi. pardon :D

2 Lufienne Lufienne | E-mail | Web | 7. září 2014 v 17:50 | Reagovat

[1]:joo to teda jsou! xD Spíš jako by mě zajímalo, jestli to tak nechají, nebo jestli s tím budou něco dělat... hlavně mě štve, že nikdo neví, co se sakra děje a kdy to bude opravené

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama