Portless na Meet Czech Design

7. října 2014 v 10:39 | Lufienne
Sobota byla konečně ten den, na který jsem se asi tři týdny těšila. Konečně jsem zase viděla skupinu Portless ♥
Zamilovala jsem se do nich o prázdninách na Hradech, za tu dobu jsem naposlouchala jejich písničky a zamilovala jsem se do nich ještě víc! V sobotu měli vystoupení v Brně na akci zvané Meet Czech Design, která je alepoň prodle mě určená asi vážně hlavně jen pro lidi, co se v tomto vyžívají. Mně tato výstava absolutně nic neřekla a v podstatě jsem asi ani nepochopila, o co tam vlastně jde. Nevermore.Díky téměř nulové návštěvnosti akce nebyl u podia vlastně nikdo, jenom hrstka lidí. Pořadatelé očividně čekali, že se ještě někdo objeví, ale po půl hodině to vzdali a Portless konečně přišli. Nějaké lidi to přeci jen přilákalo, ale řekla bych, že nás tam bylo tak maximálně padesát xD Takže takový víceméně soukromý koncert xD Je trochu škoda, že nás tam blblo jenom pár, ale já si moje milé Portless užila i tak ♥ Hráli asi to stejné, co na Hradech, ale to vůbec nevadí. Jen mě trochu mrzí, že nezahráli třeba Cliché, ale na druhou stranu, svoje oblíbence (She´So Complicated a Dream a Dream) jsem slyšela x)


Po koncertě jsem se samozřejmě musela s Kryštůfkem vyfotit. Pořád jsem ho objímala, on z toho asi nebyl úplně nadšený, což je mi líto, ale já si prostě nemohla pomoct xD Já se do nich za ty dva měsíce úplně zbláznila a poslouchám je pořád, takže to pro mě byla docela bomba najednou ho nejen slyšet, ale i vidět. Ale kluci jsou to všichni moc milí, fakt že jo x)


Nakonec jsem se vycvakla i s Mejlou z Vypsané fiXy, který tam přišel s Portless. Já si o něm vždycky myslela, že bude docela... No prostě trochu protiva, ale úplně mě překvapil Oo Byl hrozně milý x)


No co dál dodat, prostě dokonalá noc xD ♥ Těším se na další koncert.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama