Luš prostě nemá čas

23. listopadu 2014 v 19:45 | Lufienne
Mám asi tak milion článků, milion obrázků a milion akcí, o kterých bych sem chtěla napsat. Jen na to do háje prostě nemám čas! A šíleně mě to štve! Tak moc bych chtěla psát, fotit a překládat, ale nemůžu si na to najít ani minimální chviličku času.

Posledních... No asi čtyři měsíce byly vážně hodně, hodně těžké a já byla opravdu na dně. Teď už se k tomu ale nechci vracet, už vím, že od života nemůžu čekat nic dobrýho, žádná duha prostě. Jediný, co doopravdy můžu očekávat a co mě nikdy nezklame, je něco špatného... Toť moje nová filozofie.

Ale to je fuck, zkrátka a dobře čas nemám, protože ve škole toho je až nad hlavu, doma v podstatě pořád uklízím, pak jezdím k dědovi, kde uklízím, žehlím a dělám další domácí práce. Když mám chvilku, tak spím, protože musím vstávat i o víkendech, díky mým dvěma brigádám.

Jako jsem za ty brigády ráda, peníze potřebuju, ale je to hrozný, když nemáte volno ani jeden den v týdnu a všichni vaši kamarádi vám nadávají, že si na ně nedokážete udělat nikdy čas... Jenže jim prostě nevysvětlíte, že máte narozdíl od nich povinnosti, které prostě udělat musíte, třebaže byste raději místo toho dělali něco jiného...

Ale to je fuck, ani nevím, proč to sem píšu... Prostě se pokusím to změnit, protože mi už z toho všeho hrabe!

Tady jsou Green Day, snad to celý tento článek úplně o ničem alespoň trochu zachrání!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama