Vše nejlepší, Vypsaná fixo!

29. listopadu 2014 v 10:39 | Lufienne
Kapela Vypsaná fixa letos slaví 20 let své existence a já si nemohla nechat ujít příležitost a přišla jsem jim popřát vše nejlepší ve středu na brněnskou Flédu.


Musím se přiznat, že jsem z toho měla trochu obavy. Na Flédě jsem sice ještě nikdy nebyla, ale dost dobře znám všechny ty historky, že když je plná (fixa totiž měla vyprodáno) není tam skoro žádný vzduch, a na to jsem v poslední době nějaká háklivá... Navíc vím, jak probíhají fixí koncerty, takže jsem se viděla někde unášená kotlem za absolutního nepřístupu vzduchu a s šíleným pocitem, že co nevidět omdlím. Nic z toho se ale naštěstí nestalo x)))


Předkapela začala hrát asi o půl deváté. Jejich starší písničky neposlouchám, takže jsem si s nimi zazpívala jenom Robinsona a Večerníčka. Ale měla jsem fakt radost, že Mardiho zase po tak dlouhé době vidím! Okay, vlastně jsem ho skoro neviděla, poněvadž jsme stáli hooodně vzadu.

Ahahah, je legrační, když si kapela dělá sama sobě předkapelu. Huuu.

Potom jsme si ale našli docela fajn místečko, kde jsem byla spokojená. Fixa přišla na podium něco po deváté. Kotel všude, skoro pořád se někdo nechal unášet davem (you know, takový to, jak do toho davu skočíte z podia, nevím, jestli to má nějaký speciální název) a jedna písnička za druhou... Prostě paráda. Kdybych něměla pití, asi bych sebou fakt sekla, ale s Kofolou v lahvi se to dalo. Zahráli moje milované Gigi i Darling. Kromě toho samozřejmě něchyběli Komik lobotomik, Kostel, biohazard, McDonald, Detaily, Krásný smutný den, Papírová hyena (!), 33 cigaret a asi tak ještě další tuna písniček. Potom se za mnou prodral můj Sun and Stars, chytil mě za ruku a dotáhnul k podiu, kde jsem udělala ty tři fotky, které uvidítě níže. Ocitla jsem se přímo pod Mardim, přímo v epicentru všeho pogování, jehož fanoušek zrovna nejsem. Nějakou chvíli jsem byla bezmocně vláčena davem, ale potom se mi podařilo uprchnout do poněkud klidnější zony, kde jsem si zablbla na Čtyři slunce, Lunapark, Dezolát a Ninu.
Potom jsme už ale museli na tramvaj, protože poslední vlak nám jel v jedenáct a mi ho museli bezpodmínečně stihnout. Ani si nedokážete představit, jak moc mě týrá, že jsme tam nemohli zůstat až do konce!!! Ale co se dá dělat, tak příště nooo... Já si to všechno užila a budu ráda, když k nám fixa zase brzo zavítá x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | Web | 16. prosince 2014 v 19:44 | Reagovat

To muselo být super! Já jsem ještě na samotném koncertě Fixy nebyla (vždycky jsem je viděla jen na festivalech), to musím někdy napravit. Je to zvláštní, ale nikdy, když jsem je viděla tak nehráli Detaily, ty bych chtěla někdy taky slyšet naživo.
Ta první fotka se ti povedla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama