Nechápu, že do toho Karel šel (Fotograf)

12. ledna 2015 v 10:39 | Lufienne
Jelikož jsem se teď tak nějak zakoukala do Karla Rodena, nemohla jsem si nechat ujít jeho nový film Fotograf.Asi bude těžké napsat, o čem ten film vlastně je...

Karel Roden hraje fotografa Jana Saudka, jehož životem je celý film inspirován. Žije zkrátka životem pravého umělce a neustále ho obklopují ženy. Díky nim se dostává do nejrůznějších příjemných i nepříjemných situací, ale bez nich by prostě nedokázal žít.

Asi už nedokážu dál psát, o čem film je, a to kvůli tomu, že děj byl takový... Prostě plynulý, pořád se tam něco dělo, ale řekla bych, že se to obešlo bez nějakého výrazného zvratu. Určitě se zde dozvíte něco ze Saudkova života a seznámíte se zde i s jeho tvorbou. Mně ale ty neustálé záplavy podstatných žen a oplzlé řečičky začaly po hodině nudit. Začátek byl dobrý, ale dál se to nějak táhlo.
Nic to ale nemění na tom, že Karel byl výborný. Strašně se mi líbí, jak se dokázal pohybovat a chovat se jako Jan Saudek, to mě vážně fascinovalo. (A taky mu to tam moc slušelo :$) Ale na druhou stranu, nechápu, jak někdo jako je Roden, takový stydlín, mohl na tuhle roli kývnout! Muselo to být pro něj šíleně těžké natáčet všechny ty scény... Ale dal to a výsledek je výtečný.

Jako celkově to nebylo zas až tak špatné, ale ruku na srdce, bez Karla bych se na ten film určitě nepodívala a i kdyby, asi bych to nevydržela až do konce.


Více se o filmu dozvíte na ČSFD.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama