Hudba mého srdce #10 - Můj srdcebeat jen pro tebe nechám znít ♪♫

9. března 2015 v 17:36 | Lufienne
A už je tu desátý článek do rubriky Hudba mého srdce. Omlouvám se, že jsem ho sem nedala včera, bohužel to nějak nevyšlo.
Anyway, rozhodla jsem se, že tyto článečky trochu pozměním... Písnička tu samozřejmě zůstanu, o tom to přece je, ale pokusím se sem pokaždé něco málo o předešlém týdnu napsat a přidat třeba nějaké fotečky.


Teď už ale na písničku týdne. Celou dobu jsem měla dobrou náladu a všechno bylo takové pozitivní a duhové, takže se k tomu Srdcebeat od Kryštofů docela hodí. Písnička mi příjde docela dost duč duč, ale zní podobně jako všechno z Inzerátu, takže se mi líbí a jsem si jistá, že na koncertě bude znít úplně parádně.
Když už jsme u těch Kryštofů, ti syčáci odehráli tajný koncert u nás v BK. Sice to bylo tajné pro dobrou věc, ale i tak jsem nazlobená, že mi to nikdo neřekl! xD Jindy kvůli nim jezdíme přes půlku republiky a když hrají u nás doma, tak tam nejsem... Pfff!

Kryštof

Ale minulý týden jsem si užila i bez Kryštofů! U nás ve škole se totiž pořádala taková tradiční týdenní akce, Salon, a letos to bylo prostě bašta. Strašně nás chytla hra, kterou pro Salon vymysleli, kdy se vlastně chodilo po škole, kopírovaly se QR kódy a tím jste se posouvali v ději příběhu dál a dál. Místy to bylo docela těžké, kódy byly poschovávané a zkoušelo to i naše vědomosti! Ale bylo to vážně promakané, moc se mi to líbilo a jak říkám, po dlouhé době to byl týden, kdy jsem byla takhle šťastná.
Čas, co jsme té hře věnovali, se nám vrátil v podobě prvního místa a tohoto superčuper poháru xD


A to už je asi tak všechno, tak se mějte a další článek už dám v neděli x)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama