Srpen 2015

Podzimně - zimní re-reading

19. srpna 2015 v 10:39 | Lufienne
Další projekt, do kterého se zapojím xD Tentokrát se jedná o re-reading, který pořádá majitelka blogu Luciina zašívárna, kde se také dočtete více informací.


Jak jsem viděla pandy aneb návštěva Vídně

17. srpna 2015 v 15:43 | Lufienne
Začátkem srpna jsem byla s mým Sun and Stars na pár dní ve Vídni. Nafotila jsem asi milion fotek, ale nechtělo se mi jich sem tolik dávat, tak jsem vybrala jen některé...

Hned první den po příjezdu jsme byli v Primarku. Nakoupila jsem si tam několik super věcí, je to tam vážně hodně levné, ale těch věcí je tam šíleně moc a já z toho byla hrozně zmatená xD Ale i tak to bylo prima, dokonce jsem si tam koupila triko s Harry Potterem x)
Ten den jsme se pak už jen zabydleli a vnoci vyšli do města... Chodit po Vídni večer má mnoho výhod - všechno je krásně nasvícené a hlavně už není tak vražedné vedro.

Druhý den jsme kolem poledne vyrazili do Schönbrunnu. Zámek i zahrada vypadá nádherně, jen mě mrzí, že jsme nešli do bludiště, ale tak to třeba příště, hlavní důvod, proč jsme tam jeli byla Zoo, ve které chovají pandy. Asi víte, že jsem velký milovník pand, takže jsem se tam maximálně těšila!


Srpen - měsíc blogových komentářů #3

12. srpna 2015 v 11:43 | Lufienne
Už třetím rokem probíhá projekt Srpen, měsíc blogových komentářů, jehož cílem je přimět sebe nebo ostatní ke komentování příspěvků na oblíbených stránkách. Já se rovnou přiznám, že články čtu, ale komentáře většinou nepíšu, ani nevím z jakého důvodu. Ale to se teď změní!

SrpenMesicBlogovychKomentaru3_new

Pokud vás projekt zaujal, více informací najdete na stránkách Knižního doupěte.

Random photos

4. srpna 2015 v 10:39 | Lufienne
Miluju focení, fotím vážně ráda a hodně často, ale jsem celkem líná dávat svoje výtvory na blog. Všechno se mi hromadí v počítači v jedné složce a už se to fakt nedalo vydržet, tak jsem se dala do třídění no a tady máte pár foteček, co jsem našla...