Lufina jde do kina #1

13. června 2016 v 20:16 | Lufienne
V tom přidávání filmů jsem docela pozadu a mám v tom zmatek, takže kašlu na dělení podle měsíců a budu to všechno prostě míchat dohromady. Tyhle filmy jsem viděla většinou během března a dubna... To byla moje posedlost Chaplinem na vrcholu xD
Pokropený kropič (ČSFD - 75 %)
V podstatě jeden z prvních filmů, které kdy byly promítány. Jelikož jsem teď objevila kouzlo grotesky, tento filmík mi příjde naprosto dokonalý xDSpalovač mrtvol (ČSFD - 89 %)
Tohle je tak parádně natočený film! Určitě všem doporučuji. Nejen těm, kterým se nechce číst povinná četba xD Ale je fakt, že v tomto případě je film opravdu skoro stejný, jako kniha.Co žere Gilberta Grapea (ČSFD - 85 %)
Dost dobrý film... Leonardo tu hraje fakt skvěle!Donnie Darko (ČSFD - 85 %)
No já nevím, všichni mi pořád tvrdili, jak je to báječný film... Asi proto jsem od toho čekala něco víc... Určitě je to dobrý a zajímavý film, ale myslím, že bude třeba se na něj podívat ještě jednou.Muž, který sázel stromy (ČSFD - 93 %)
Řekla bych, že v tomto případě se jedná o audioknihu doplněnou vizuálním zpracováním xD Ale je to vážně prima film, ale já přeci jen preferuji knihu.Geriho hra (ČSFD - 91 %)
Parádní krátkometrážní snímek... Naprosto geniální xDUniverzita pro příšerky (ČSFD - 75 %)
Měla jsem chuť na něco oddechového a animák byl na to ideální! Příšerky s. r. o. se mi líbí a mám radost, že to nijak nezbuchtili a i druhý díl stojí za to! Sice některé vtípky tam byly docela laciné, ale na mě to fungovalo dobře a moc se mi to líbilo.Tak a tady to začíná... Charlie Chaplin ♥
Moderní doba (ČSFD - 86 %)
Na začátku března jsem byla v kině na Moderní době. Byl to úplně první film, který jsem s Chaplinem viděla a musím říct, že jsem z toho byla naprosto mimo! Ještě nikdy jsem totiž něco takového neviděla! Já, milovník hororů, jsem se zamilovala do grotesky. Chaplin je prostě boží. Zbožňuju, jak se pohybuje, jak se tváří... On je zkrátka geniální, jeho filmy jsou tak strašně legrační! Musím se přiznat, že mě ten chlap nehorázně okouzlil a že jsem jím teď tak trochu posedlá...
Každopádně, Moderní dobu bych v klidu doporučila úplně všem. Sice se mi to napoprvé zdálo moc dlouhé (od začátku března jsem ten film viděla už asi šestkrát, ooops), ale to je asi tím, že nejsem moc na něco legračního zvyklá, jak říkám, já koukám jen na horory xDDiktátor (ČSFD - 86 %)
Naprosto dokonalá parodie na Hitlera! Fascinuje mě, že tento film vyšel v roce 1940! To bylo docela dost drzé tehdy něco takového natočit.Legrační, ale místy i dojemný film. Strašně se mi líbí, že nejenže Chaplin dokáže vyvolat záchvaty smíchu, jeho filmy mají i hlubší význam, něco kritizují nebo ukazují na nějaké společenské problémy.Zlaté opojení (ČSFD - 85 %)
Jeden z Chaplinovo nejslavnějších filmů. Nejvíc legrační je scénka, kdy předvádí taneček s houskami xD


Cirkus (ČSFD - 86 %)
Tohle bylo taky parádní, ale zatím jsem to viděla jen jednou, oproti výše zmiňovaným filmům xD Tak uvidíme, třeba si to časem oblíbím víc...Chaplin uprchlým trestance (ČSFD - 82 %)
Už tak nějak nevím, co o těch filmech psát, prostě je to parádní xDChaplin se vrací z flámu (ČSFD - 80 %)
Na můj vkus se tu některé vtípky opakovaly zbytečně mockrát po sobě, ale i tak to bylo bašta xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catie* Catie* | Web | 13. června 2016 v 21:29 | Reagovat

1. Znám a no, asi tak, ale jsou tam podle mě i těžké otázky :) :D jinak, Vašut...no, jo no :D

2. Neznám, nevím jestli by mě to tedy bavilo...jeden z prvních filmů, groteska, ale můžu zkusit :D Však co :D :)
A když se líbilo, tak proč ne zas :D :)

3. a 4. O těch jsem slyšela, ale neviděla, nicméně asi na oba mrknu. Vypadá to co ta koukám, co je o tom kde napsáno, i celkem good no :D :)

5.,6.,7. Neznám, neslyšela jsem, ale co tak opět koukám, tak asi mrknu...aspoň zkusím...aspoň na něco :) :D A určitě tedy ten krátkometrážní snímek...ten jako jo...zaujalo...zkusím mrknout :D

8. No kdo by to neznal. Znám. Viděla jsem. A jako, naprosto souhlas s tvými slovy k tomu :D :)

A dál...Neznám a neviděla jsem, podle tvých slov k tomu, no nevím, koukám zase co se o tom píše...jako, jo, dobrý :) Ale nevím nevím...rozhodně zase proč nezkusit mrknout :) Když se to někomu líbí...určitě min. na něco kouknu :D Uvidíme :D :)

2 Lufienne Lufienne | E-mail | Web | 14. června 2016 v 19:35 | Reagovat

[1]: Hehe, jak chceš no, ale kdybych měla vybrat jeden film, který bych z toho fakt doporučila, tak by to byla Moderní doba. Je to na dnešní dobu něco neobvyklého, ale myslím, že by se to mohlo líbit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama