Dopis pro Lufienne

30. prosince 2016 v 15:25 | Lufienne |  Time of My Life
Drahá Lufienne,


obě víme, že to s Tebou jde posledních pár let z kopce, a ani v roce 2016 se nic nezměnilo. I mean, sure, udělala jsi maturitu a dostala ses na vysokou, ale ani jedno z toho pro Tebe nebylo tak přelomové, jak jsi čekala. Still, you're a mess. Jako fajn, občas se snažíš a chceš začít znovu, ale vždycky to na něčem ztroskotá a vše zůstane při starém.

Otázkou je, proč se to vždycky pokazí? Jistě, život hnusnej, tak to je a vždycky bude. Nám oběma je už dávno jasné, že nemá smysl si nalhávat, že se věci zlepší. Nezlepší. Rok 2017 bude minimálně stejně ošklivej, jako ten předchozí. V životě máš zkrátka smůlu, and you can´t do nothing about that. Zkus ale nemrhat časem, který máš. Snaž se ho využít, pro něco dobrého. Zkus zase dělat věci, co tě dřív tak bavily.

Co třeba čtení? Na tom se přece, teoreticky, nemůže nic pokazit! Když se válíš doma v posteli, místo sledování HIMYM nebo YouTube, vezmi si knížku. Třeba Kinga, toho miluješ, ne? Budeš se dál flákat, ale nebudeš plýtvat časem, protože čtení, je boží. Když nic jiného, opravdu se snaž dodržet alespoň tohle. Sledovat třináctiletý holky, jak předvádí na YouTube svoji kosmetiku, to Ti přece nic nedává. Čti, věř mi, tak to bude pro Tebe lepší.

Měla bych pro Tebe další hromadu věcí, které bys měla začít dělat. Měla bys psát pravidelně na blog, měla by ses začít pořádně učit a nenechávat věci na poslední chvíli. Taky by bylo fajn začít plavat a každý den cvičit. Měla bys přestat být takový podivín a normálně se bavit s lidmi a chodit ven se svými kamarády. Měla bys víc uklízet a pomáhat doma... Well, měla bys začít dělat spoustu věcí, ale víš, že ikdyž si to vezmeš za předsevzetí, stejně to nesplníš. Pojďme na to tedy pomalu, postupně, krok za krokem.

Do nového roku Ti tedy dám jen dvě rady. Jak už jsem psala, zkus víc číst. A hlavně, a tohle je ta nejvíc důležitá věc na světě, soustřeď se na to jediné, kvůli čemu ještě vůbec existuješ, na to jediné, co tě stále drží při životě.

Tvůj Míša.

Moc dobře víš, že bez něj, by to už nemělo ani sebemenší smysl. On je to jediné dobré v Tvém životě. Drž se ho. Buď na něj hodná. Snaž se být lepší, kvůli němu. Vždyť on je na Tebe tak hodný. Je to ten nejlepší kluk, kterého jsi kdy mohla mít. Nepokaž to. Sama víš, že bez něj bys nebyla nic.

Rage & Love
Lufienne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama