Březen 2017

Time of My Life - únor 2017

29. března 2017 v 10:39 | Lufienne |  Time of My Life
Pro dnešek jsem si pro vás nachystala pár fotek z února. Únor utekl fakt hodně rychle, a teď už je i konec března, to je fakt šílené. Oh well, whatever, nevermind, tady to je.

Únor začal tím, že jsem se v Olo přestěhovala do nového bytu. Jsem tu spokojená, líbí se mi tu, narozdíl od toho bytu starého (,který byl ale podle mne hezčí), tu je teplo a nejsou tu myši a potrhlé spolubydlící. Takže zatím si nějak nemám na co stěžovat ahaha.

Hudba mého srdce #10 - Člověk s přehledem

26. března 2017 v 20:35 | Lufienne |  Hudba mého srdce
Ehh, no jo, zase jsem šíleně dlouho nepsala, ale to se prostě nedá. Pořád jen čtu nebo koukám na filmy (studuju bohemistiku a film, takže to nedělám jen pro zábavu, není to jen flákání, just to let you know), a když mám volno, jsem v práci nebo se svým Milým, za což jsem šíleně vděčná ♥ Do toho depky a panické stavy. Žádná sranda. Ale poslední týden se cítím nějak líp. Nevím, čím to je. Možná už mi to všechno začíná být jedno nebo co, možná jsem se zbláznila už definitivně.


Anyway, tento týden tu mám pro vás konečně Hudbu mého srdce. Mám tu písničku od mé milované Vypsané fixy z jejich nového alba, které jsem slyšela teprvě jen jednou, ale tento song, Člověk s přehledem, mě hned zaujal, protože je strašně legrační prostě! Miluju fixu a miluju Márdiho. Bašta písnička.

Zoo v Praze

8. března 2017 v 10:39 | Lufienne |  Time of My Life
Mám strašně ráda zoologické zahrady, a jelikož jsme v únoru byli s Milým zase v Praze, řekli jsme si, že se asi po roce půjdeme zase kouknout na velemloky.


Time of My Life - leden 2017

4. března 2017 v 17:52 | Lufienne |  Time of My Life
Slibovala jsem si, jak bude leden skvělý, nový začátek, však to znáte... Ve skutečnosti se ale nic nezměnilo. Pořád jsem měla depky a koukala jsem na HIMYM. Nechodila jsem do práce, ale docela dobře jsem zvládla zkoušky... To je vlastně asi všechno.

Tady je několik fotek, takové ohlédnutí za lednem. Vím, že jsem to měla publikovat dřív, ale nějak jsem se k tomu prostě nedostala... Nevermind, tady to je.