Time of My Life - březen 2017

5. dubna 2017 v 10:39 | Lufienne |  Time of My Life
Nemůžu uvěřit, že už je duben, utíká to šíleně rychle. Za chvilku jsou zkoušky a já ještě nemám pořádně nic přečtené. Nestíhám.

Přesto březen byl takový klidnější (už žádný výlet do Prahy za koncertem :( xD ), byla to skoro pořád jen škola a práce a deprese. Hodně času jsem probrečela doma Milému na rameni, neměla jsem chuť kamkoli chodit nebo cokoli podnikat. Koncem měsíce se to ale z nějakého záhadného důvodu všechno zlepšilo a zase se ve mně probudila ta vášnivá fotografka, kterou jsem byla kdysi. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží.


Začátkem měsíce jsem byla na výstavě koček. Jsou to boží zvířata, miluju je :) Moc fotek ale nemám, protože všechny kočičky měli v klecích, přes které byly přehozené sítě, takže se moc fotit nedalo, což je fakt škoda...Jak už jsem psala, hodně času jsem trávila s Milým, který mi byl velkou oporou, za což jsem moc ráda. Nevím, co bych si bez něj počala oO
V březnu jsem byla zase v divadle, tentokrát na muzikálu Bítls. Byla to neskutečná spatlanila dvou na první pohled neslučitelných věcí, ale musím říct, že když si zvyknete, začne vám to dávat smysl. Překvapivě to fungovalo, a celkově se mi ta hra líbila. Nejvíc nadšená jsem byla z té části, která odkazovala na psychedelické období Beatles, kdy na podiu tancovaly nejrůznější pohádkové postavičky, včetně Šklíby. Moc se mi o tom ale nechce psát, každopádně pokud by vás to zajímalo a jste fanoušci Beatles, více si o tom přečtěte na stránkách divadla.

Milý měl opět koncert, tentokrát v téměř sousedním městě, takže tam přišlo hodně známých, což byla paráda, protože jsem si se všemi mohla hezky pokecat x) A tentokrát se myslím i docela povedly fotky.
Jinak kdyby vás třeba zajímalo, co hrají, tak se koukněte sem, tam najdete všechny odkazy x)


Venku už začínalo být čím dál víc hezky a moje nálada se pořád zlepšovala a zlepšovala. Nechci to nějak zakřiknout a vím, že se mi depky zase brzo vrátí, rozhodně si nemíním nic nalhávat, ale z ničeho nic se mi vrátila chuť fotit. A tak celkově jsem se začala cítit líp, což byla fakt úleva po takové době...


A taky jsem si konečně koupila nový boty, hurá hurá! xD Sice jsem teď kvůli tomu na mizině, ale už to bylo fakt nutný... A hned jsem v nich vyrazila na jarní procházku x)


V rádiu jsme vyhráli nový album Vypsané fixy. Ještě je úplně oposlouchané nemám, ale osmisměrku na obalu jsme vyluštili hned x) Je to fakt super nápad, byla to zábava.Poslední březnové dny jsem prožila v Olo se svým nejmilovanějším Milým. Bylo to boží boží boží ♥ Chodili jsme po parcích, byli jsme v kočičí kavárně, a v pátek večer opět na koncertě Milého kapely.


No a to je za březen vše :) Teď tu bylo docela dost fotek a myslím, že duben se ponese v podobném duchu, protože mě to focení teď fakt zase hodně chytlo. Tak snad se vám fotečky líbily :)

Rage & Love
Lufienne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama