Červen 2017

Time of My Life - květen 2017

27. června 2017 v 18:24 | Lufienne |  Time of My Life
Tento článek už jsem psala dvakrát, ale ani jednou se mi neuložil. Nechápu proč. Každopádně už moc nemám chuť to všechno psát znovu. Takže sem jen hodím fotky a hotovo. I to ale bude docela složité, protože blog.cz je nějaký jiný a mně sem ty obrázky prostě nejdou vkládat.

Květen byl skoro stejný, jako měsíce předtím... Takový redundant no. Práce, práce, škola, prokrastinace, zápočty, zkoušky, deprese. Nemám teď fakt náladu psát něco víc...


Hudba mého srdce #13 - Dead Can´t Testify

18. června 2017 v 10:39 | Lufienne |  Hudba mého srdce
Moje Billy Talent manie pokračuje :3 Nějak nemůžu z hlavy vyhnat písničku Dead Can´t Testify. Má úplně parádní melodii a ten text Oo Omjos, mám z něj husí kůži. Parádní píseň.

Let the rain fall down
Let it fall to the ground
Let the rain fall down to the ground
And the birds don't sing
No they don't make a sound
When you're six feet underground


So I look to the sky
Tell me why, tell my why
Do they all get to live
And I have to die?

Hudba mého srdce #12 - songy za posledních pár týdnů

11. června 2017 v 14:00 | Lufienne |  Hudba mého srdce
Úplně na blog kašlu, achjo xD Ale já mám buď důležitější věci na práci, nebo se válím a blog by byl moc práce xD Ale dneska jsem konečně dostala chuť něco málo napsat, a jelikož je neděle, dáme si Hudbu mého srdce. Budou tu písničky, které si pouštím v posledních pár týdnech hodně často pořád dokola a dokola.


Začnu svojí největší srdcovkou. Green DayOutlaws si pustím kdykoli, když si při cestě busem zapnu MP3. (Jo, pořád poslouchám písničky z MP3 přehrávače xD) Vždycky si ji dám tak pětkrát dokola, protože se jí prostě nemůžu nabažit.

I found a knife by the railroad track
You took a train and you can't go back
Forever now
Forever now you'll roam