Time of My Life - květen 2017

27. června 2017 v 18:24 | Lufienne |  Time of My Life
Tento článek už jsem psala dvakrát, ale ani jednou se mi neuložil. Nechápu proč. Každopádně už moc nemám chuť to všechno psát znovu. Takže sem jen hodím fotky a hotovo. I to ale bude docela složité, protože blog.cz je nějaký jiný a mně sem ty obrázky prostě nejdou vkládat.

Květen byl skoro stejný, jako měsíce předtím... Takový redundant no. Práce, práce, škola, prokrastinace, zápočty, zkoušky, deprese. Nemám teď fakt náladu psát něco víc...Ve zkouškovém bylo hezky, a tak jsem s učením vyrazila ven. Našla jsme v Olo tohle boží místečko. Je tam tak akorát ticho a tak akorát hluk. Je tam příjemný chládek a hlavně jsou tam kachny, což je prostě parádní xD Těším se, až si tam někdy půjdu sednou s knížkou, ne s učením.


Ručníkový den jsem oslavila v Olo na koncertu Vypsané fixy. Lepší ručníkový den jsem si nemohla přát.


Pěstovat neumím vůbec nic, všechny rostlinky mi vždycky zdechnou, ale v poslední době mě začalo bavit pomáhat rodičům s péčí o zahrádku. Často teď chodím zalévat a neskutečně mě to baví. Nevím proč Oo Občas si vezmu foťák a něco si tam vyfotím...


To je vše, nemám moc náladu sem dávat nic víc, jen jsem už tento článek chtěla mít za sebou... Příště to snad bude lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama